top of page






1/1
Sztafeta Niepodległości, która przebiegła (w bardzo wielu miejscach z udziałem naszych uczniów z odpowiednich oddziałów) przez Węgry dotarła 11 listopada do Budapesztu.
Tu na Zamku po raz kolejny pokonano symbolicznie odległość 1918 metrów, by następnie wspólnie świętować 11 listopada.
Niezapomnianą częścią uroczystości był polski polonez.
Dziękujemy naszym uczniom, rodzicom przygotowującej grupę do występu Patrycji Kis za zaangażowanie!
Polonez na zamku w Budzie
bottom of page











