top of page

🥇 MAMY ZŁOTO!
Jak z samego centrum wydarzeń donoszą portale Pułtusk24 i Pułtusknews, a przede wszystkim – nasza absolutnie niezawodna pani Lucyna Swiatlon 😉 – wracamy z Pułtuska ze ZŁOTYM medalem! 🏆
Wczoraj (19 maja) odbyły się tam XXIII Międzynarodowe Biegi Ireny Szewińskiej. W rywalizacji dzieci i młodzieży wzięło udział ponad 1000 zawodników z Polski, Litwy, Węgier, Ukrainy i Kazachstanu. I wiecie co? W tak ogromnej konkurencji swoją kategorię wiekową zdominował i wygrał Gellért Száni, uczeń naszego oddziału w Budakeszi! 👏🇭🇺🇵🇱
Jak doskonale wiecie, udział w tych biegach to już nasza wieloletnia, piękna szkolna tradycja... 😅 Wygrywanie ich do tej pory tą tradycją nie było, ale mamy wielką nadzieję, że dzięki Sándorowi to się właśnie zmienia!
👏 Ogromne podziękowania za organizację wydarzenia kierujemy do: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku, Burmistrza Miasta Pułtusk Miasto i Gmina Pułtusk, Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" oraz MKS Pułtusk. Kevesebb jelenjen meg

XXIII Międzynarodowe Biegi Ireny Szewińskiej

logo.png

Szkoła (i przedszkole), które łatwo polubić od pierwszego wejrzenia, a potem pokochać całym sercem!

iskolai brosura.jpg
bottom of page